Regulamin

Postanowienia ogólne

 1. Nie dodawaj komentarzy zawierających wulgaryzmy,
 2. Nie obrażaj swoimi wypowiedziami innych użytkowników,
 3. Nie używaj DRUKOWANYCH liter i unikaj błędów ortograficznych, literówek itp.
 4. Pisz na temat – wypowiedzi w znaczący sposób odbiegające od tematu będą usuwane,
 5. Nie dodawaj komentarzy, jeden po drugim zmieniając jedynie nick. Dyskusja z samym sobą do niczego nie prowadzi!
 6. Masz prawo do krytyki i wyrażania swojej opinii, jednak pamiętaj, żeby nie spekulować i nie publikować nieprawdziwych informacji,
 7. Uważasz, że Twój komentarz został niesłusznie usunięty lub zredagowany? Skontaktuj się z administratorem i wyjaśnij sprawę!
 8. Komentarze o charakterze reklamowym będą usuwane
 9. Na koniec – pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy! Wypowiadanie się w sieci niczym nie różni się od innych form publicznej wypowiedzi.
 10. Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści umieszczone przez użytkowników.

Wykluczenia odpowiedzialności

 1. Właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za komentarze i wpisy na forum: forum.duczki.pl umieszczone przez użytkowników.
 2. Właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za łamanie przez użytkowników polskiego prawa. Wszelkie spory wynikłe na tym tle użytkownicy zobowiązują się rozstrzygać bez udziału Właściciela serwisu.
 3. Użytkownik łamiący polskie prawo lub naruszający prawa autorskie ponosi za to całkowitą i wyłączną odpowiedzialność. Właściciel serwisu nie jest w żaden sposób odpowiedzialny za takie postępowanie.
 4. Użytkownicy korzystają z serwisu na własną odpowiedzialność tak więc nie mogą wnosić żadnych roszczeń wynikających z użytkowania i funkcjonowania serwisu.

Właściciel serwisu i kontakt

Jeśli chcesz nawiązać kontakt, napisz na adres wojciech.plichta@duczki.pl