Mistrzostwa Szkół Gimnazjalnych i Ponad Gimnazjalnych Powiatu Wołomińskiego

niedziela, Maj 23, 2010 20:24
Dodane w kategorii Aktualności
Komentarze są wyłączone

plakat dzien dziecka1 czerwca 2010 roku podczas Międzynarodowego Dnia Dziecka firma businesSport zorganizuje Mistrzostwa Szkół Gimnazjalnych i Ponad Gimnazjalnych Powiatu Wołomińskiego. Będzie to kolejne przedsięwzięcie w ramach działalności Powiatowej Extraligi Firm. Na boisku Orlik 2012 przy Zespole Szkół w Zielonce już od 8 rano, przez wiele godzin, reprezentacje placówek oświatowych Naszego powiatu będzie rywalizować ze sobą na płycie boiska, że sztuczną murawą.
businesSport zajmująca się między innym potrzebami ludzi chcących korzystać z nowoczesnej oferty usług marketingu sportowego, finansowania w sporcie i organizacji imprez piłkarskich oraz mody sportowej dają fantastyczną możliwość, okazje do rywalizacji, dobrej zabawy i aktywnego wypoczynku na powietrzu- z dala od szkolnych ławek, kartkówek i sprawdzianów.

Turniej pozwoli nie tylko uczniom- piłkarzom czy widzom, ale i samym organizatorom na zweryfikowanie poziomu sportowego danych gimnazjów czy szkół ponad gimnazjalnych. Honorowy patronat nad międzyszkolnymi zmaganiami 1 czerwca 2010 roku obejmuje Starosta Wołomiński Pan Maciej Urmanowski, zaś głównym sponsorem są SKOK Wołomin, Manta Multimedia oraz firma Sakspol producent obudów i rozdzielnic elektrycznych. Patronat internetowy nad zawodami objął portal Duczki.pl, MyWolomin.pl, natomiast za patronat medialny odpowiedzialna jest powiatowa gazeta Wieści Podwarszawskie, Zycie, Dobry Znak, Fakty.wwl. Wideo relacja z Dnia Dziecka przy ZS w Zielonce będzie do obejrzenia w ExtraligaTV.
Ekipy piłkarskie od 8 rano będą ze sobą rywalizowały w składach sześcioosobowych. Każde spotkanie to dwie połowy po 9 minut każda. Arbitrem będzie wykwalifikowany sędzia z ramienia PZPN.

Sam turniej już teraz cieszy się naprawdę sporym zainteresowaniem. Oprócz samych uczniów, ich opiekunów i ich kibiców zawody odwiedzi telewizja, która zrelacjonuje wydarzenia przy Zespole Szkół w Zielonce w jednym z popołudniowych bloków informacyjnych, zaś wideo-relacja, zdjęcia, statystyki i wszelkie informację odnośnie Mistrzostw będzie można znaleźć na oficjalnej stronie organizatorów: www.extraliga.com.pl.