Rodzinny Piknik Rowerowy

czwartek, Maj 13, 2010 20:54
Dodane w kategorii Aktualności
Komentarze są wyłączone

Moc atrakcji czeka miłośników jazdy na piknikrowerowydwóch kółkach w niedzielę, 23 maja.
Tego dnia odbędzie się Rodzinny Piknik Rowerowy organizowany przez Burmistrza Wołomina przy współudziale firmy Poland Bike. Impreza rozpocznie się od przejazdu osób posiadających rowery spod Urzędu Miejskiego w Wołominie do Ossowa w zwartej kolumnie zabezpieczonej przez Policję, Straż Miejską i Ratowników Medycznych.
W przejeździe na miejsce pikniku mogą wziąć udział wszyscy posiadacze dwóch kółek wyposażeni w kask ochronny (kask do wypożyczenia na miejscu pod Urzędem kaucja wynosi 50 zł + 5 zł opłata za wypożyczenie – po oddaniu kasku na miejscu pikniku kaucja zostaje zwrócona). Uczestnicy przejazdu otrzymają również talony na posiłek (kiełbasa), który będzie wydawany na miejscu pikniku w Ossowie. Podczas imprezy będą zorganizowane zawody kolarskie i mini cross dla dzieci. W zawodach każdy będzie mógł wystartować. Bez względu na wiek. Najmłodsi (w wieku 2-4 i 5-7 lat) będą ścigać się na krótkiej rundzie wytyczonej na pełnych uroku polach ossowskich. Młodzież i dorośli będą rywalizować na dłuższej trasie w wyścigach podzielonych na kategorie wiekowe. Dla wszystkich dyplomy, a dla najlepszych piękne puchary, statuetki i nagrody rzeczowe. Będą też konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Przez cały dzień tętnić życiem będzie Wesołe Miasteczko i Chatka Małolatka. Dzieci za darmo będą mogły korzystać z dmuchanych zamków, zjeżdżalni i basenu z piłeczkami.
Będą zabawy edukacyjne, plastyczne i malowanie twarzy. Zapraszamy również osoby nie posiadające rowerów do miasteczka Pikniku Rowerowego w Ossowie. Na miejscu będzie grill i mała gastronomia. Zapowiada się wspaniała impreza na świeżym powietrzu.

Serdecznie zapraszamy!