Pierwsze spotkanie już za nami

wtorek, Listopad 11, 2008 11:40
Dodane w kategorii Aktualności
Komentarze są wyłączone

Pierwsze, a zarazem przedostanie spotkanie z kandydatami na wolontariuszy Sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już za Nami.

Odbyło się ono 10 listopada 2008 roku. Obecnych było ku Naszemu zaskoczeniu sporo młodych ludzi, w tym osoby z poza Naszej miejscowości. Udało Nam się zrobić z tej okazji nawet kilka zdjęć.

Pamiętajcie, o ważnych informacjach:

  • Kwestionariusze, które dostaliście muszą być w pełni wypełnione i oddane Nam na kolejnych, ostatnim (przed Finałem) spotkaniem.
  • Jeżeli nie macie ukończone 18 lat, kwestionariusz musi podpisać wam wasz rodzic lub opiekun
  • Z powodu ograniczonej liczby identyfikatorów mamy dla Was do rozdzielenia tylko 35 miejsc
  • Na kolejne spotkanie oprócz wypełnionego kwestionariusza musicie dostarczyć Nam 2 swoje zdjęcia (prosilibyśmy abyście je od razu na odwrocie podpisali)

Zapomnieliśmy Wam powiedzieć, że w chwili kiedy oddacie Nam puszkę, możecie poprosić o pisemne prośby dla Waszych nauczycieli, by dzień po Finale, tj. 12 stycznia 2009 moglibyście być zwolnieni TYLKO z odpowiedzi ustnych lub pisemnych . Nie jest to gwarancja, że zostaniecie zwolnieni z odpowiedzi, ale warto spróbować. Ponadto dla chętnych osób wydamy specjalne podziękowania i zaświadczenia, że braliście udział w kweście, wolontariacie na rzecz pomocy chorym, dzieciom. Osobom, które nie dostaną identyfikatora, czyli przepustki do noszenia ze sobą puszki, NIE dziękujemy! Chcielibyśmy abyście pomogli swoim kolegom przy zbieraniu pieniążków.

Odnośnie dnia Finału:

  • Start godzina 8.00 (niedziela, 11 stycznia 2009), wtedy odbędzie się odprawa i wydawanie identyfikatorów, puszek i serduszek. Jeżeli ktoś nie zdąży dotrzeć do Z.S. w Duczkach na 8 rano może odebrać wszystko późniejszą porą- wtedy po prostu będzie miał mniej czasu na kwestę!
  • Zbieramy najdalej do godziny 16.30!

Za przybycie na zebranie bardzo serdecznie wszystkim dziękujemy! Jest to dla wszystkich dowód, że macie ogromne dobre serca, które dadzą o sobie znać w dzień Finału! Życzymy Wam i sobie przy okazji powodzenia i jak najbardziej „ciężkich” puszek!

Tagi: ,