Ekologiczny Przegląd Teatralny

czwartek, Marzec 18, 2010 1:12
Dodane w kategorii Aktualności
Komentarze są wyłączone

Ekologiczny Przegląd Teatralny organizuje powiatherbStarostwo Powiatowe w Wołominie, ul. Prądzyńskiego 3, 05-200 Wołomin, przy udziale środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w ramach zadania pn. „Ku zrównoważonemu rozwojowi powiatu wołomińskiego”…

Konkurs jest organizowany w następujących kategoriach wiekowych:
I. Przedszkola i klasy I-III szkoły podstawowej
II. Klasy IV-VI szkół podstawowych, gimnazjum i szkoły ponadgimnazjalne

Konkurs składa się z dwóch etapów. W pierwszym przesyłają do nas Państwo scenariusz na przedstawienie, którego tematyka zawiera się w haśle przewodnim „Ekologia na co dzień” – termin nadsyłania prac 26.03.2010r.

Do dnia 09.04.2010r. ogłoszona zostanie lista laureatów. Jednocześnie wybrane prace zostaną zakwalifikowane do drugiego etapu, tj. wystawienia w oparciu o nagrodzony scenariusz przedstawienia w Ekologicznym Przeglądzie Teatralnym. Zorganizowanie przeglądu planowane jest na dni 20-21.05.2010r.

Na przedstawienie zapraszamy koleżanki i kolegów uczniów z grup aktorskich, a także wszystkie zainteresowane osoby – szczególnie rodziny wykonawców, przedstawicieli samorządów, dyrektorów i kierowników placówek oświatowych i kulturalnych, lokalną prasę i media.

Potwierdzenia przyjazdu na przegląd grupy widzów większej niż 10 osób, należy dokonać w terminie do dnia 13.05.2010r. na adres: zee.wos@powiat-wolominski.pl

Dla młodych aktorów przewidujemy mały poczęstunek za kulisami oraz nagrody.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału!

Żródło: Powiat Wołomiński