Puchar Ligi Extraligi

sobota, Marzec 13, 2010 16:25
Dodane w kategorii Aktualności
Komentarze są wyłączone

Rozgrzewka przed sezonem Plakat puchar

21 marca 2010 roku na boisku Orlik w Zielonce odbędzie się Puchar Ligi Extraliga. Będzie to swojego rodzaju preludium,  przed nadchodzącym sezonem Powiatowej Extraligi Firm. Patronat internetowy nad imprezą objął Nasz portal Duczki.pl.

Start w imprezie mają zagwarantowane wszystkie teamy zgłoszone do udziału w Powiatowej Extralidze Firm. Nie jest jednak powiedziane, że tylko one mogą wziąć udział w turnieju poprzedzającym start rozgrywek. Jest to szansa dla każdej z drużyn, bowiem organizatorzy turnieju zagwarantowali zwycięskiej drużynie darmowy start w zbliżającej się wiosennej rundzie. Puchar Extraligi to również doskonały prognostyk przed zbliżającym się sezonem. Pozwoli on nie tylko piłkarzom czy widzom, ale i samym organizatorom na zweryfikowanie poziomu danych ekip i odpowiednim umieszczeniu ich w pierwszej, bądź drugiej lidze rozgrywek, tuż po zakończeniu turnieju. Puchar Extraligi to również znakomita okazja na „rozgrzewkę” przed walką o mistrzostwo, awans lub obronę przed spadkiem.

Honorowy patronat nad piłkarskimi zmaganiami w sezonie 2009 i 2010 obejmuje Starosta Wołomiński Pan Maciej Urmanowski, zaś głównym sponsorem Extraligi jest Manta Multimedia oraz firma Sakspol producent obudów i rozdzielnic elektrycznych. Patronat internetowy nad zawodami objął portal Duczki.pl, natomiast za patronat medialny odpowiedzialna jest powiatowa gazeta Wieści Podwarszawskie.

Zapraszamy serdecznie wszystkie drużyny Extraligi oraz zespoły chętne do wzięcia udziału w Pucharze Ligi na ostatnie spotkanie z organizatorami, które odbędzie się 17 marca, o godzinie 20.00, w Wołominie przy ulicy Wileńskiej 51, w sali konferencyjnej numer 201.

Szczegóły na: www.extraliga.com.pl