Zaproszenie na warsztaty

piątek, Styczeń 15, 2010 21:11
Dodane w kategorii Aktualności
Komentarze są wyłączone

Starostwo Powiatowe w Wołominie we współpracy z Fundacją GAP gapPolska zapraszają nauczycieli do uczestnictwa w bezpłatnym warsztacie „Program Ekozespołów, czyli szkolna/przedszkolna kampania ekologicznego stylu życia”

W warsztacie przewidziany jest udział nauczycieli ze szkół podstawowych, przedszkoli i gimnazjów zainteresowanych realizacją edukacyjnego programu ekologicznego stylu życia wśród dzieci i młodzieży, połączonego z uczestnictwem w powiatowym i ogólnopolskim konkursie „Ekozespoły chronią klimat”. Warsztat jest częścią ogólnopolskiej młodzieżowej kampanii ekologicznego stylu życia „Razem chronimy Ziemię”, realizowanej we współpracy z Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska.

Uczestnicy otrzymają materiały do pracy z dziećmi i młodzieżą (materiały metodyczne, opracowania na CD, plakaty) oraz zaświadczenia o ukończeniu formy doskonalenia.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny!

Bardzo prosimy o potwierdzenie swojego udziału w warsztacie na załączonym formularzu i przesłanie mailem na adres: zee.wos@powiat-wolominski.pl .
Decyduje kolejność zgłoszeń.

Termin: 27-28 stycznia 2010 r. (środa – czwartek), godz. 12.00 – 15.30

Miejsce:Starostwo Powiatowe w Wołominie – sala konferencyjna, ul. Prądzyńskiego 3

Osoba prowadząca: Zdzisław Stan Nitak – Fundacja GAP Polska, Warszawa

Informacji organizacyjnych udzielają:
Barbara Zajkowska tel. 22 787-43-01, wew. 154
Joanna Ludwiniak wew. 153

Informacji na temat szkolenia i programu ekozespołów udziela Fundacja GAP Polska,
tel. 22 826 37 11