WOŚP! Padł rekord. Nikt się tego nie spodziewał!

poniedziałek, Styczeń 11, 2010 4:28
Dodane w kategorii Aktualności

Duczki dotrzymały słowa! aserce bez obwodki

10 stycznia 2010 roku, podczas XVIII (pełnoletniego) Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy maleńki sztab z Duczek pobił prawie trzykrotnie swój rekord z ubiegłego roku. Łączna suma zebranych pieniędzy to…

WOSP 2010 Duczkia

24 tysiące 4 złote i 37 groszy !!!

Pomimo nie wyrażenia zgody przez władzę miasta Wołomin i dyrekcji szkoły na zorganizowanie imprezy masowej przez portal Duczki.pl nie poddaliśmy się i zgodnie ze wcześniejszymi zapowiedziami wystartowaliśmy z uliczną kwestą. Ponadto podczas turnieju piłki halowej „DWT Cup”, zorganizowanej przez Kamila Tlage odbyła się licytacja, która zasiliła konto Sztabu WOŚP 2010 Duczki.pl.

Przez cały Finał  byli z Nami Nasi wierni wolontariusze, ich rodzice, mieszkańcy, sołtys, radni oraz Spółdzielczy Bank Rzemiosła i Rolnictwa w Wołominie. Serdeczne podziękowania!

„To ogromne wsparcie towarzyszy Nam od samego początku. Nie przejmujemy się kłodami rzucanymi Nam pod nogi. Z dumą idziemy dalej”- przyznaje po finale szef sztabu z Duczek, Wojciech Plichta. „ Z uśmiechem na twarzy Nasi dzielni, młodzi wolontariusze chodzili z puszkami po ulicach w ten mroźny dzień. Energia, wzajemny szacunek i pełna gotowość do działania myślę wszystkim Nam się udziela”- dodaje.

Rok temu podczas odwiedzin w TVP2 Duczki.pl obiecaliśmy, że w 2010 roku zbierzemy dwa razy więcej. Dotrzymaliśmy słowa i to z ogromną, kilkutysięczną nawiązką- zbierając łącznie w 75 osób blisko ćwierć miliarda starych złotych. To fenomen na skalę światową, by z tak nie liczną, młodą grupą osób dorównywać zebraną sumą dużym, miejskim imprezom masowym.

Bardzo zależało Nam na imprezie. Nie udało się w tym roku. Dla Duczek.pl nie jest ważne ile zbierze dany sztab, ważne by łącznie dało to dużą górę pieniędzy”- dodają organizatorzy w składzie W. Plichta, K. Dąbrowska, Ł. Tkaczyk i Ł. Prykiel.

Nam nie pozostaję nic innego jak powtórzyć rekordowy wynik i życzyć sobie sprawdzenia się przysłowia- do trzech razy sztuka.

Jako Sztab prosimy o chwlkę cierpliwości, musimy odespać ten XVIII finał. W tym tygodniu urozmaicimy stronę o multimedialną relację z WOŚPu w Duczkach!

Dziękujemy :)

Duczki.pl

2 odpowiedzi na “WOŚP! Padł rekord. Nikt się tego nie spodziewał!”

 1. a.dabrowska na duczki.pl napisał:

  środa, 13 Styczeń o godz. 1:17

  Marki pozdrawiają Duczki :)
  Spotkaliśmy się w studiu telewizyjnym – bardzo cieszymy się, że pomimo kolosalnych przeciwności Duczki pokazały na co je stać – ja trzymałam kciuki!
  Ściskamy i gratulujemy
  Sztab Marki

 2. Wojciech Plichta na duczki.pl napisał:

  środa, 13 Styczeń o godz. 1:43

  Sztab Duczki.pl pozdrawiają Marki. Dziękujemy za gratulację!
  Marki również osiągnęły piękny wynik. Oby w przyszłym roku również było jak najwięcej!
  Za kilka, może kilkanaście dni na naszej stronie pojawi się video-podsumowanie- Was również tam nie zabraknie!
  Zapraszamy do oglądania!
  Pozdrawiamy!:)