Charytatywny turniej halowy- Zdrowie dla Łukasza!

poniedziałek, Listopad 30, 2009 22:16
Dodane w kategorii Aktualności

5 i 6 grudnia 2009 roku na terenie hali sportowej odbył się Charytatywny Turniej Piłki Halowej “Zdrowie dla Łukasza” o Puchar Sołtysa wsi Duczki. W zawodach wzięło udział 16 drużyn, które podczas dwóch dni rywalizowało o tytuł tej najlepszej. Jak wzruszające zakończenie finału pokazało- nie liczy się wynik i końcowe statystyki, lecz właśnie tytułowe “Zdrowie Łukasza”.

Zdrowie dla Lukasza (63)

Zwycięscy turnieju, drużyna “Tornada” wygrany Puchar Sołtysa zaraz po wręczeniu przekazała na ręce rodziców Łukasza jako znak, że to właśnie Łukasz jest największym zwycięzcą imprezy. Zdrowie dla Lukasza (41)

Ponadto podczas ceremonii wręczania nagród uhonorowani zostali m. in. najlepsi strzelcy, bramkarze, najmłodszy i najstarszy zawodnik turnieju i wielu wielu innych. Wszystkim uczestnikom i przybyłym gościom serdecznie dziękujemy!

Obszerna foto- relacja z drugiego dnia zmagań w turnieju, znajduję się w GALERII ZDJĘĆ!

Łączna pula zebranych pieniążków to blisko 4 tysiące złoty! Przypomnijmy, że zeszłotygodniowy koncert charytatywny zebrał około 20 tysięcy złoty! To na pewno kropla w morzu potrzeb, ale zawsze coś. To znak, że o Łukaszu nikt nie zapomniał i ma całkiem spore grono wiernych przyjaciół.  Nam z tego miejsca nie pozostaję powiedzieć nic innego jak:

“Łukasz trzymaj się i walcz jak do tej pory!”

Zdrowie dla Lukasza (276)

Duczki.pl

2 odpowiedzi na “Charytatywny turniej halowy- Zdrowie dla Łukasza!”

  1. snajper na duczki.pl napisał:

    poniedziałek, 7 Grudzień o godz. 2:30

    Wielki szacun dla zwycięskiej drużyny za ich piękny gest.

  2. tomek94 na duczki.pl napisał:

    poniedziałek, 14 Grudzień o godz. 16:54

    Zgadzam się! Trzeba zrobić więcej takich turniejów.