Konkurs KRUS “AGRO-PROGRAM 2009″

czwartek, Wrzesień 10, 2009 21:35
Dodane w kategorii Aktualności
Komentarze są wyłączone

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie serdecznie zaprasza do udziału w piątej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Programów Kształcenia dla Wsi i Rolnictwa „AGRO-PROGRAM 2009”.
Do konkursu można zgłaszać programy w dwóch kategoriach:

• programy doskonalenia zawodowego,
• szkolne programy specjalizacji zawodowej.

Programy mogą zgłaszać autorzy programów, szkoły i placówki oświatowe, ośrodki doradztwa rolniczego, jednostki badawczo-rozwojowe oraz organizacje działające na rzecz rolnictwa i obszarów wiejskich.

PATRONAT HONOROWY
Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi
Minister Edukacji Narodowej

Celem Konkursu “AGRO-PROGRAM 2009″, odbywającego się pod patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Ministra Edukacji Narodowej, jest przegląd funkcjonujących lub przygotowanych specjalnie na konkurs programów w dwóch kategoriach: programy kształcenia kursowego oraz szkolne programy specjalizacji zawodowej, a także nagrodzenie i promowanie najlepszych.
Programy mogą przesyłać autorzy programów, szkoły i placówki oświatowe, ośrodki doradztwa rolniczego, jednostki badawczo-rozwojowe oraz organizacje działające na rzecz rozwoju rolnictwa i obszarów wiejskich.

Szczegółowe informacje o konkursie dostępne są na stronie internetowej Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie (http://www.cdr.gov.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=443)