Apelujemy! Solidarność w imię przedszkola!

niedziela, Sierpień 30, 2009 21:51
Dodane w kategorii Aktualności
Komentarze są wyłączone

W najbliższy czwartek, tj. 3 września 2009 roku w Urzędzie Miasta w Wołominie o godzinie 14.00 zostanie zorganizowana sesja Rady Miasta. To właśnie na najbliższej sesji ma zostać rozstrzygnięta sprawa sprzedaży działki na ulicy Miłej w Duczkach, tej samej na której obecnie stoi Przedszkole.

Nie ma ponoć pieniędzy na budowe placówki przedszkolnej na terenie ZS w Duczkach, nie ma również na remont starej. Więc pytamy jak jeden mąż gdzie za jakiś czas będzie można posłać swoje dzieci??

Jeżeli dopuścimy (MY- jako mieszkańcy) do sprzedaży gruntu możemy już teraz zapomnieć o domu seniora, przyzwoitym miejscu na plac zabaw dla najmłodszych, boisku sportowym z funduszu Orlik 2012 etc..

Apelujemy do wszystkich mieszkańców wsi Duczek o przybycie na sesje Rady Miasta o godzinie 14.00 do Urzędu Miasta w Wołominie i czynne przeciwwstawienie się planowanym “operacjom”! Brońmy co Nasze. Nie dajmy się poraz kolejny odstawić na boczny tor!

Jako wieś (nie wielbiąca Pana Burmistrza) jesteśmy na straconej pozycji! Zawsze pomijani, często nie poważnie traktowani- nie narzekajmy więcej, lecz weźmy sprawy- nasze sprawy- w swoje ręce!

Duczki.pl