WOŚP Duczki już w grudniu- futbolowo!

wtorek, Grudzień 4, 2012 13:59
Dodane w kategorii Aktualności
Komentarze są wyłączone

Untitled-3Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy z Duczek mają zaszczyt zaprosić wszystkich już w drugi weekend grudnia na trzecią edycję Charytatywnego Turnieju Piłkarskiego „WOŚP Duczki.pl 2013 pod honorowym patronatem Burmistrza Wołomina”.

Futsalowe zawody odbędą się w dniach 8 i 9 grudnia 2012 roku na hali sportowej przy Zespole Szkół nr 1 w Wołominie, ulica Sasina 33.

Wpisowe, tak jak rok i dwa lata temu, to jedyne 200 zł od drużyny. W składzie można zgłosić ośmiu zawodników. Gramy 4 w polu plus bramkarz. Całość zebranych pieniędzy po raz kolejny zasili konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, tym razem 21.finał.

Impreza cieszy się poparciem wszystkich liczących się amatorskich lig piłki nożnej Powiatu Wołomińskiego, tj. Powiatowej Ligi Piłkarskiej, Zielonkowskiej Ligi Ósemek, Nocnej Ligi Halowej i Tłuszczańskiej Ligi Bobra. Zawody mają ogromne wsparcie ze strony lokalnych gazet, radia FaMa Wołomin, portali internetowych i telewizji.

Turniej, tak naprawdę skierowany jest absolutnie do wszystkich. Nie ważne ile masz lat, gdzie chodzisz do szkoły lub gdzie pracujesz. Ważne, że chcesz zagrać w słusznej sprawie.

W zamian organizatorzy jak zwykle oferują dużo meczów, muzykę na żywo, podsumowanie foto, relacje wideo oraz nagrody przygotowane przez dzieci z Przedszkola w Duczkach imienia Pszczółki Mai. W tym roku zawodnicy mają również zapewnione napoje energetyczne i wodę mineralną.

Zapisy potrwają do środy, 5 grudnia 2012 roku! Więcej pod numerem telefonu 796 755 240 oraz na www.facebook.com/WOSPDuczki.

OFICJALNA WIDEO ZAPOWIEDŹ !!!
http://www.youtube.com/watch?v=Mp0R_0nCQRQ