AMP Duczki vs Legia Warszawa

wtorek, Październik 9, 2012 14:46
Dodane w kategorii Aktualności
Komentarze są wyłączone

Foto6 października 2012 na Pepsi Arenie odbył się niesamowity mecz. Najmłodsi Kibice Legii zmierzyli się z pierwszym składem drużyny Jana Urbana! Emocje, piękne bramki i super zabawa, w którym uczestniczyła siódemka z Akademii Młodego Piłkarza w Duczkach pod wodzą trenera Wojciecha Plichty. „Legia Warszawa zorganizowała konkurs gdzie do wygrania było powołanie do dziecięcej kadry na mecz z pierwszą drużyna z Łazienkowskiej 3. Nie mogło zabraknąć tam moich dzieciaków. Cieszę się, że spełnili swoje marzenia. To super nagroda za ich prace, kreatywność i wiarę w to co powtarzam na każdym treningu, że niemożliwe nie istnieje”.

Po meczu na małych zawodników czekały upominki oraz słodki poczęstunek. Legioniści chętnie rozdawali autografy i pozowali do zdjęć. „Gorące podziękowania należą się nie tylko stołecznemu klubowi, ale i rodzicom z duczkowskiej Akademii”- dodaje Wojciech Plichta.

To nie jedyne wydarzenie, w którym uczestniczyli duczkowscy piłkarze. W ciągu zaledwie roku oprócz regularnych treningów dzieci wraz z trenerem wzięli udział w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy, próbie bicia rekordów Europy i Świata w grze non stop, Wołomińskim Pikniku, Turnieju Tymbarka, Mikołajkach oraz Wielkiej Rywalizacji Miast 2012. Treningi, na które serdecznie zapraszamy odbywają się w każdy poniedziałek i środę między 17.30 a 19.30 w  Zespole Szkół w Duczkach.

JK

FILM Z MECZU ( i nie tylko) ZNAJDUJE SIĘ TUTAJ