Charytatywny Turniej WOŚP Duczki.pl

piątek, Listopad 25, 2011 20:23
Dodane w kategorii Aktualności
Komentarze są wyłączone

PlakatTurniejWOSP2012 - KopiaWideo zapowiedź znajduje się TUTAJ :)

Sztab Duczki.pl 2012, Starosta Wołomiński i Burmistrz Wołomina zapraszają wszystkich już w drugi weekend grudnia na kolejną edycję Charytatywnego Turnieju Piłkarskiego „WOŚP Duczki.pl 2012”.
Zawody odbędą się w dniach 10 i 11 grudnia 2011 roku na hali sportowej przy Zespole Szkół nr 1 w Wołominie ulica Sasina 33.
Wpisowe to jedyne 200 zł od drużyny. W składzie można zgłosić ośmiu zawodników. Gramy 4 w polu plus bramkarz. Całość zebranych pieniędzy zasili konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Zawody popierają wszystkie liczące się amatorskie ligi piłki nożnej, tj. Powiatowa Liga Piłkarska, Zielonkowska Liga Ósemek i Nocna Liga Halowa. Organizator imprezy, Wojciech Plichta, może również liczyć na ogromne wsparcie ze strony lokalnych gazet, radia FaMa, portali internetowych i telewizji.

Turniej skierowany jest do wszystkich, czynnie bądź rekreacyjnie uprawiających sport. Nie tylko do klubów piłkarskich ale i studentów, ministrantów, domów opieki socjalnej, domów dziecka etc.
W zamian jak zwykle dużo meczów, muzyka na żywo, podsumowanie foto i wideo oraz nagrody przygotowane przez dzieci z Przedszkola w Duczkach imienia Pszółki Mai.
Szczegóły pod numerem telefonu 796 755 240 i na www.facebook.com/WOSPDuczki.

SOBOTA 10 grudnia 2011r.

GRUPA A (9.00-10.10) MECZE 1×10min
1 PASCAL Wołomin
2 WW(L)
3 Al-Bud
4 Marcin Skonieczny Ulotki.pl
1. Godz. 9.00 – 9.10 PASCAL – WW(L)
2. Godz. 9.12- 9.22 Al-Bud – M.S.U.pl
3. Godz. 9.24 – 9.34 PASCAL – Al.-Bud
4. Godz. 9.36 – 9.46 M.S.U.pl – WW(L)
5. Godz. 9.48 – 9.58 WW(L) – Al.-Bud
6. Godz. 10.00-10.10 PASCAL – M.S.U.pl

GRUPA B (10.12-11.22) MECZE 1×10min
1 Wujek Bielu
2 Mix Team
3 Marcovia
4 RKS CHUWDU
1. Godz. 10.12-10.22 Wujek Bielu – Mix Team
2. Godz. 10.24-10.34 Marcovia – RKS CHUWDU
3. Godz.10.36-10.46 Marcovia – Mix Team
4. Godz. 10.48-10.58 Wujek Bielu – RKS CHUWDU
5. Godz. 11.00-11.10 Wujek Bielu – Marcovia
6. Godz. 11.12-11.22 RKS CHUWDU – Mix Team

GRUPA C (11.24-12.34) MECZE 1×10minut
1 Stankan Lipiny
2 Huragan Wołomin `94
3 The Naturat
4 Nowe Lipiny
1. Godz. 11.24-11.34 Stankan Lipiny – Huragan Wołomin `94
2. Godz. 11.36-11-46 The Naturat – Nowe Lipiny
3. Godz. 11.48-11.58 Stankan Lipiny – The Naturat
4. Godz. 12.00-12.10 Nowe Lipiny – Huragan Wołomin `94
5. Godz. 12.12-12.22 Huragan Wołomin `94– The Naturat
6. Godz. 12.24-12.34 Stankan Lipiny– Nowe Lipiny

GRUPA D (12.36.-13.46) MECZE 1×10minut
1 Power Rangers
2 Centrum Multi-Medica Zielonka
3 FC Format
4 Galacticos
1. Godz. 12.36-12.46 Power Rangers – CMMZ
2. Godz. 12.48.12.58 FC Format – Galacticos
3. Godz. 13.00-13.10 FC Format – CMMZ
4. Godz. 13.12-13.22 Power Rangers – Galacticos
5. Godz. 13.24-13.34 Power Rangers – FC Format
6. Godz. 13.36-13.46 Galacticos – CMMZ

GRUPA E (13.48-14.58) MECZE 1×10minut
1 Marcovia II Marki
2 Bar 7
3 Duet Team For Fun
4 KozaNostra
1. Godz. 13.48-13.58 Marcovia II Marki – Bar 7
2. Godz. 14.00-14.10 Duet Team For Fun – KozaNostra
3. Godz. 14.12-14.22 KozaNostra – Marcovia II Marki
4. Godz. 14.24-14.34 Bar 7 – Duet Team For Fun
5. Godz. 14.36-14.46 Marcovia II Marki– Deut Team For Fun
6. Godz. 14.48-14.58 KozaNostra – Bar 7

GRUPA F (15.00-16.10) MECZE 1×10minut
1 Pub Offside
2 Trio Team For Fun
3 AlkoBajkowe Ząbki
4 FC Zlatem Kręciny
1. Godz. 15.00-15.10 Pub Offside – Trio TFF
2. Godz. 15.12-15.22 AlkoBajkowe Ząbki – FCZK
3. Godz. 15.24-15.34 FCZK – Trio TFF
4. Godz. 15.36-15.46 AlkoBajkowe Ząbki – Pub Offside
5. Godz. 15.48.-15.58 AlkoBajkowe Ząbki –Trio TFF
6. Godz. 16.00-16.10 FCZK – Pub Offside

GRUPA G (16.12-17.22) MECZE 1×10minut
1 Duczki.pl
2 Team Wołomin
3 Radio FaMa Wołomin
4. FC Hornets Zofinin
5. Top Sqad

1. Godz. 16.12-16.22 Duczki.pl – Team Wołomin
2. Godz. 16.24-16.34 Radio FaMa Wołomin – FC Hornets Zofinin
3. Godz. 16.36-16.46 Top Sqad – Team Wołomin
4. Godz. 16.48-16.58 Duczki.pl – FC Hornets Zofinin
5. Godz. 17.00-17.10 Radio FaMa Wołomin – Top Sqad
6. Godz. 17.12-17.22 Team Wołomin – FC Hornets Zofinin
7. Godz. 17.24-17.34 Duczki.pl – Top Squad
8. Godz. 17.36-17.46 Radio FaMa Wołomin – Team Wołomin
9. Godz. 17.48-17.58 FC Hornets Zofinin – Top Squad
10. Godz. 18.00-18.10Duczki.pl – Radio FaMa Wołomin

Do 1/8 finału awansują po 2 najlepsze drużyny w Grupach A, B, C, D, E, F, G (najwięcej punktów, bezpośrednie starcie, różnica bramek, liczba strzelonych bramek – w przypadku dalszego remisu- seria rzutów karnych, po 3. karne ) oraz dwie najlepsze z trzecich miejsc, które uzyska odpowiednio największą liczbę punktów, ilość zdobytych bramek (jeżeli znajdą się zespoły gdzie współczynniki pokazują remis to o przejściu do dalszej fazy zadecyduje seria rzutów karnych- po 3. karne)

NIEDZIELA, 11 grudnia 2011r. (12.00-15:00)

1/ 8 Finału:
(Mecz 1×12 minut)
1. A1 – C2 (12.00)
2. B2 – E1 (12.12)
3. D1 – N3 (12.24)
4. N3(II) – F2(12.36)
5. C1 – D2 (12. 48)
6. G2 – F1 (13.00)
7. A2 – B1 (13.12)
8. E2- G1 (13.24)

Ćwierćfinał:
1. (13.36)
2. (13.48)
3. (14.00)
4. (14.12)

Półfinał:
1. Zwycięzca 1. meczu 1/4 – Zwycięzca 2. meczu ¼ (14.24)
2. Zwycięzca 2. meczu 1/4 – Zwycięzca 4. meczu 1/4 (14.36)

Mecz o 3. miejsce (14.48)

F I N A Ł (15.00)