Dziś równamy, jutro wylewamy asfalt

środa, Sierpień 24, 2011 10:14
Dodane w kategorii Aktualności

mysliwska (5)W dniu dzisiejszym zostaną wykonane ostatnie prace utwardzania i wyrównywania drogi pod jutrzejsze wylanie asfaltu na ulicy Myśliwskiej. To kolejna z ulic remontowana w Duczkach. Odcinek ulicy Przytorowej (od Willowej do Nowej) jest również utwardzony, teraz nawierzchnia czeka na wylanie asfaltu.mysliwska (4)mysliwska (6)mysliwska (8)

9 odpowiedzi na “Dziś równamy, jutro wylewamy asfalt”

 1. Kinga Sadowska na duczki.pl napisał:

  środa, 24 Sierpień o godz. 18:12

  Z przykrością muszę powiedzieć, że PO RAZ KOLEJNY przekazuje pan radny NIE PRAWDĘ mieszkańcom Duczek. Ulica, na której trwają prace to nie Majdańska tylko MYŚLIWSKA.
  Ja bym nie stwierdziła, że odcinek ul.Przytorowej jest utwardzony, ponieważ prace zostały wstrzymane ze względu na zły stan podłoża, słowem nie można na razie nic zrobić ponieważ walec jeździ jak po galarecie i nie może nic utwardzić.

 2. Wojciech Plichta na duczki.pl napisał:

  środa, 24 Sierpień o godz. 22:15

  Tak, faktycznie pomyliła mi się ulica Myśliwska z Majdańską jeżeli chodzi o fotografie i prace. Wczesniej bledow nie popelnialem- ale jezeli ZNOWU zaczynamy zabawe co kto powiedzial i na klamal to prosze bardzo. Odnosnie Przytorowej- to Pani “by stwierdziła”-natomiast ja mam sprawdzone informacje od samego wykonawcy. Dziękuję!

 3. jadziu na duczki.pl napisał:

  czwartek, 25 Sierpień o godz. 13:15

  Skoro już poruszyliśmy temat informacji i odpowiedzi na nie, nadal czekam na Pana odpowiedź na moje pytanie postawione ponad miesiąc temu o Pana opinię jako radnego o CH na obszarze Stolarki Wołomin.
  jadziu na duczki.pl napisał:

  środa, 20 Lipiec o godz. 14:49

  Nawiązując do sesji Rady Miasta mam jeszcze pytanie jakie jest Pana, Panie Wojtku stanowisko w sprawie planowanej budowy centrum handlowego na terenie byłej Stolarki Wołomin? Utworzenie tak dużego CH miałoby również wpływ na położone zaledwie 1,5 km dalej Duczki. Jak w Pana ocenie budowa CH wpłynie na rozwój Wołomina, ale też Duczek? O ile zostanie podjęta?”

 4. Wojciech Plichta na duczki.pl napisał:

  czwartek, 25 Sierpień o godz. 13:25

  Jadziu,
  Proszę nie czekać na odpowiedź zadanego pytania w komentarzach. Newsy dodają różni administratorzy, a ja nie mam obowiązku śledzenia wszystkiego co wypisują internauci. Po to mam swoją (www.WojciechPlichta.com) stronę internetową, po to jest do mnie kontakt- by zgłaszać się z problemami.
  A odnośnie samej “Stolarki” chyba jest Pan kolejną osobą, której pomyliły się pojęcia CH i studium- przypomnę, dziś odbędą się konsultacje społeczne odnośnie studium, a nie (jak mylnie nakierowały Nas media) WYŁĄCZNIE “Stolarki”.

 5. Wojciech Plichta na duczki.pl napisał:

  czwartek, 25 Sierpień o godz. 22:43

  Nie będę pisał po raz kolejny o przydomkach produktów, tłumaczeniu, zrywaniu i niszczeniu cudzej własności przez panią, nie będę tłumaczył się z kim i oczym rozmawiam. Odnośnie IP bo o tym jeszcze nie mówiłem publicznie- istnieje to samo przy nijakim Piotrze (dupamajtki@wp.pl) jak i przy pani nicku. Oczywiście na pewno jest na to wytłumaczenie :) Jak również na inne “dziwne” rzeczy.. Już nawet co co pani pisze po raz 3,4 różni się od pierwowzoru. Na całe szczęście władzą uchwałodawczą jest ja, a pani sekretarką. Oczywiście mandat nie jest dożywotni, ale póki co ani pisanie o ul. Majdańskiej i MZO (własne interesy), ani nowa praca (bez konkursu) nie przysporzyła pani elektoratu. Proszę zająć się swoim nosem. A skoro tak bardzo nie odpowiada pani/ panu Piotrowi ten serwis lub moja osoba proszę sobie Duczkami.pl i Wojciechem Plichtą głowy nie zawracać. Moja cierpliwość też ma swoje granice..

 6. jadziu na duczki.pl napisał:

  piątek, 26 Sierpień o godz. 13:31

  Nie zgłaszam się do Pana z problemami, a z pytaniem o Pana opinię co do planowanej, kontrowersyjnej inwestycji. Nie sądzę, aby moje pytanie usprawiedliwiało Pana poirytowaną odpowiedź. Nie sądzę również, aby usprawiedliwiało ją publiczne stanowisko piastowane przez Pana z nadania wyborców, czyli również mojego. Rozumiem, że spotyka się Pan z racji swojej funkcji z osobami o różnym nastawieniu i poziomie kultury osobistej, ale skąd w Pana wypowiedziach (nie tylko na moje pytanie) taka napastliwość: PO TO MAM…, NIE MAM OBOWIĄZKU…, PROSZĘ NIE CZEKAĆ…?
  Nie wiem, czy ma Pan administratorów do prowadzenia tej strony, czy też nie. Bywa Pan na forum i udziela wypowiedzi, więc oczekiwałem również odpowiedzi na moje pytanie. Skąd sugestia, że pomyliły mi się pojęcia? Nie wypowiadałem się na temat studium, tylko Pana opinii jako funkcjonariusza samorządowego o pojawiających się planach budowy CH na terenie Stolarki.
  Zachowuję szacunek dla Pana pomimo dzielącej nas znacznej różnicy wieku i piastowanej funkcji, proszę więc o odpłacenie się tym samym.

 7. emzy na duczki.pl napisał:

  piątek, 26 Sierpień o godz. 22:00

  Witam, wydawało mi się, że domena duczki.pl zobowiązuje do umieszczania informacji (rzetelnych). Stronniczość, uprzedzenia i mocna chęć promowania własnej osoby bardzo przesłania ideę strony, na którą robię wejścia w celach informacyjnych. Panie Plichta zwracam się właśnie do Pana, gdyż to właśnie o Panu mowa w stwierdzeniu promocji własnej osoby. Pan jako Urzędnik wybrany przez mieszkańców (proszę tego nie zapomnieć), wcale dobrze nie rzuca dobrego światła na Pańską sylwetkę, prowadząc prywatne pyskówki na forum publicznym strony, chcąc nie chcąc, promującej Duczki. Polecam dystans do własnej osoby i pamiętać należy, że zegar kadencji tyka i fajnie byłoby utrzymać się więcej kadencji, i nie być w przyszłości tylko sekretarką Pani Sadowskiej (cóż za wyniosłość w tak młodym wieku).

 8. mefju18 na duczki.pl napisał:

  czwartek, 1 Wrzesień o godz. 13:32

  Od roku mieszkam w Duczkach, ale nie podoba mi się prowadzenie tej strony internetowej przez Pana Plichtę, to znaczy: 

  -liczne pomyłki,
  -niesmaczne odzywki, dogryzanie, i tak dalej,
  -usuwanie komentarzy, które sprawiają, że jego osoba traci na wartości,

  Jest tego jeszcze bardzo dużo, pewnie mój komentarz też będzie zmazany, ale cóż robić, taka współczesna demokracja tutaj.

 9. mefju18 na duczki.pl napisał:

  czwartek, 1 Wrzesień o godz. 20:53

  Jest wolność słowa, ludzie nie usuwajmy komentarzy osób, które tworzą społeczeństwo Duczek.