Tegoroczne inwestycje w Duczkach

czwartek, Czerwiec 9, 2011 13:37
Dodane w kategorii Aktualności

ulicemapWczoraj (9 czerwca 2011) po rozmowie z v-ce Burmistrzem Wołomina, Panem Sylwestrem Jagodzińskim otrzymałem wiążące informacje w sprawie aktualnych działań Urzędu MIasta wobec miejscowości Duczki. Zagwarantował mnie o położeniu nakładki asfaltowej na ulicach Azaliowa i Myśliwska oraz wykonaniu robót kanalizacyjnych na ulicy Przytorowej.

Wcześniej ul. Przytorowej również miała zostać wylana nakładka asfaltowa, jednak z miejscowych wizji i oględzin okazało się, że teren jest niezwykle nawodniony, stąd konieczność wprowadzenia robót kanalizacyjnych.

Ponadto poinformowano mnie o naprawieniu mostu na ulicy Ręczajskiej.

Materiał: www.WojciechPlichta.com

DSC_00138czerwca2011 (3)8czerwca2011 (8)

6 odpowiedzi na “Tegoroczne inwestycje w Duczkach”

 1. Borat na duczki.pl napisał:

  czwartek, 9 Czerwiec o godz. 13:56

  A gdzie jest ulica Azaliowa i Mysliwska w Duczkach? A co z ulicą Poprzeczną? Komu pomoże zrobienie ulicy Azaliowej i mysliwskiej??!!
  Poprzeczną jeździłaby więjksza część mieszkańców.
  Kto wytypował te ulice? Co to jest miejscowa wizja i ogledziny? Panie Wojtku czy pokazano panu jakąś oppinię analizę hydro-geodezyjną? To jakas kpina z mieszkańców?

 2. Borat na duczki.pl napisał:

  czwartek, 9 Czerwiec o godz. 14:10

  Panie Wojtku. Gdyby Pan usłyszał taką głupotę z ust burmistrza Mikulskiego natychmiast organizowałby Pan protest – manifestację pod urzędem. Co PAn z tym zrobi teraz?

 3. Borat na duczki.pl napisał:

  czwartek, 9 Czerwiec o godz. 14:13

  nakładka??? a co z chodnikami??? Jest 21 wiek mieszkamy 30 km od cenrum stolicy sporego państwa europejskiego. A PAn mówi nam z radościa o nakładce?

 4. Piotr na duczki.pl napisał:

  czwartek, 9 Czerwiec o godz. 18:16

  Przecież wszyscy o tym już dawno wiedzieli.Widać że nawet na wyborach na sołtysa pan nie słuchał gdy burmistrz mówił jakie inwestycje będą w Duczkach tak więc nic nowego pan tu nie przedstawił.Wielkie odkrycie ale z około dwu tygodniowym opóźnieniem to do pana dotarło?Może wie pan coś o czym nie wiemy?

 5. jadziu na duczki.pl napisał:

  piątek, 10 Czerwiec o godz. 11:50

  Nakładka na Przytorowej na odcinku od Willowej do Nowej? Bardzo dobrze, ułatwi to życie mieszkańcom zachodnich Duczek. Ale co z pozostałą cześcią od Willowej w stronę Dobczyna? Szkolna to JEDYNA ulica z asfaltem we wschodniej połowie Duczek. Jak mają dojeżdżać pozostali mieszkańcy? W dziurach, dołach, kałużach i błocie? Udało się po latach poszerzyć Długą dla przejazdu samochodów, może więc pójść za ciosem i również tutaj zrobić nakładkę asfaltową? Bądź co bądź to ulica która przebiega środkiem wschodniej części Duczek. Jeżeli asfalt na ulicach wschodniej cześci wiąże się z wcześniejszą kanalizacją, to jakie są harmonogramy tych prac?

 6. jadziu na duczki.pl napisał:

  piątek, 10 Czerwiec o godz. 12:47

  I jeszcze ciekawostka. Zgodnie z uchwałą Rady Miejskiej w Wołominie z dnia 16/06/2005 istnieje plan zaspodarowania przestrzennego ustalajacy objęcie całego obszaru wokół ul. Długiej od Szkolnej do Dębowej zaopatrzeniem w: wodę, gaz, prąd, kanalizację sanitarną i deszczową.
  Mamy zdaje się rok 2011, a co zostało z planu zrealizowane – widać, a raczej właśnie NIE widać.