4. kolejka PLP

poniedziałek, Kwiecień 18, 2011 11:50
Dodane w kategorii Aktualności
Komentarze są wyłączone

174879_107331456013038_828146_n17 kwietnia 2011 roku odbyła się czwarta kolejka w ramach Powiatowej Lidze Piłkarskiej, nad którą patronat medialny objął portal Duczki.pl . Zawody jak zwykle zostały rozegrane na Orliku 2012 przy Zespole Szkół w Wołominie. Przez ponad 12 godzin toczono zacięte boję, w których strzelono aż 104 gole.

W pierwszym meczu obrońca tytułu Amimed, uległ Andromedzie aż 1:7, w której ewelacyjnie zaprezentował się jej filar- Piotr Stańczuk zdobywając trzy bramki. Po dwóch celnych trafieniach zanotowali również Piotr Zieliński i Piotr Klejnowski. Amimed odpowiedział jednym golem Rafała Radomskiego.

Foto- Elka zmierzyła się z Równem. Tu górą byli Ci pierwsi, którzy drugą kolejkę z rzędu zdobywają siedem bramek (7:4). Najładniejszym trafieniem kolejki popisał się gracz Równego Paweł Andrasik pokonując bramkarza „fotografów” strzałem z ponad połowy boiska.

Zgodnie z przewidywaniami Gold-Dent pokonał Ruben, aż 9:2. Najbardziej wyróżniającym się piłkarzem na boisku był Maksymilian Poczman. Między innymi po jego trzech golach Gold- Dent zajmuje drugie miejsce w tabeli pierwszej lidze PLP.

FC Torstar i Żak Wołomin- to jedno z najbardziej wyrównanych spotkań czwartek kolejki. Pomimo trzypunktowej zaliczki wypracowanej w pierwszej połowie przez zawodnik Torstaru, o mały włos do remisu doprowadził by Żak. Zabrakło trochę czasu, a co najważniejsze skuteczności. Wynik 3:2.

W samo południe na boisku przy Legionów 85 mogliśmy zobaczyć mecz Riw-Budu z Osiedlem Hibnera. Co prawda Ci pierwsi prowadzili już 3:0, jednak ostatecznie ulegli „osiedlowcom” 7:5. Ostatnie dwie bramki na wagę zwycięstwa zdobyli Krzystzof Powierża i Dawid Baran. W pewnym momencie nieskuteczność Riw- Budu wzbudzała irytację!

Najsłabiej spisująca się ekipa pierwszej Ligi PLP FC Legion Ołdaki o mały włos urwała by trzy punkty drużynie Osiedla Nafta. Jednak Maciej Kamiński i spółka dokonali wszelkich starań by do tego nie dopuścić. Po wygranej na Legionem Ołdaki „nafciarze” wskoczyli na miejsce siódme w tabeli drugiej ligi PLP.

Ładne dla oka zawody rozegrali zawodnicy Tigersów i Ciałbudu. W spotkaniu padło aż dziesięć bramek. Wynik jak najbardziej sprawiedliwy, remis 5:5 i podział punktów. W kolejnej poświątecznej kolejce Tigersi spotkają się z Eskimo, a Ciałbud z równie mocnym Al-Budem.

W najlepiej zapowiadających się meczu czwartek kolejki faworyzowane BBG grało z Albudem. Po pięćdziesięciu minutach morderczej walki, przepięknych akcji i ładnych zagraniach na końcowej tablicy wyników było 3:2 dla BBG, co po tym spotkaniu sprawiło odskoczenie na trzy punkty przed drugim Gold- Dentem. Al-bud spada na jedenaste.

Obszerniejsze relację tych i pozostałych spotkań, mnóstwo zdjęć i skrótów wideo znajdziecie Państwo już niebawem na oficjalnej stronie Powiatowej Ligi Piłkarskiej www.plp.wolomin.pl.