“Porządki” w wołomińskim MZO

wtorek, Luty 8, 2011 15:20
Dodane w kategorii Aktualności

mzoJak donosi zaprzyjaźniony z Nami serwis netKonkret.pl Prezes  MZO w Wołominie Zbigniew Piróg od dzisiaj (wtorek, 8 luty 2011) nie kieruje Miejskim Zakładem Oczyszczania. Burmistrz Ryszard Madziar podjął decyzję o odwołaniu mu pełnomocnictw. Zdecydował również o zwolnieniu go z obowiązku świadczenia pracy do odwołania. Podwód? Przyczynienie się do wystąpienia zagrożenia sanitarnego.

Z informacji prasowej UM wynika, że burmistrz, został dziś poinformowany przez swojego zastępcę Radosława Wasilewskiego o tym, że prezes Piróg zdecydował o odstąpieniu wykonywania przez MZO zadań statutowych. Jego decyzją zaprzestano między innymi usuwać padłe zwierzęta, jak również odbierać przeterminowane leki z aptek.
W ocenie władz miejskich działanie prezesa MZO spowodowało wystąpienie zagrożenia sanitarnego, które może doprowadzić do powstania powszechnego niebezpieczeństwa dla mieszkańców gminy Wołomin.
Do kierowania sprawami Miejskiego Zakładu Oczyszczania burmistrz Ryszard Madziar upoważnił swojego zastępcę – pana Radosława Wasilewskiego, który ma wdrożyć działania sanacyjne i przywrócić właściwe realizowanie zadań przez Zakład.

Źródło: netKonret.pl

2 odpowiedzi na ““Porządki” w wołomińskim MZO”

  1. Piotr na duczki.pl napisał:

    wtorek, 8 Luty o godz. 22:30

    To do roboty Pani radny komisji rewizyjnej. Widziałem, że w pracach tej komisji jest konktrola MZO to najlepsza okazja ku temu. Milewski też młody chłopak raz dwa się rozprawicie.

  2. Piotr na duczki.pl napisał:

    wtorek, 8 Luty o godz. 22:34

    Bereda wygląda na obrotnego. Jako przewodniczący powinien wam zaproponować tą kontrolę teraz to najlepsza okazja.