Skandaliczny film

piątek, Maj 15, 2009 11:04
Dodane w kategorii Aktualności

Duczki.pl znalazło na jednym z najpopularniejszych serwisów internetowych świata film, przedstawiający pracę, a w zasadzie zajęcie podczas prac kanalizacyjnych w naszej miejscowości.

To skandaliczne i szokujące zachowanie robotnika w godzinach pracy jest tylko kolejnym świadectwem na amatorskie podejście do wykonywanego zadania firmy STD. Nie dość, że mieszkańcy Duczek skarżą się na ślamazarne postępy w wykończeniu dróg, to jeszcze są światkami libacji w godzinach pracy podwykonawców.

Taki film to nie nowość nie raz byłem światkiem dojenia przez robotników kilku puszek z piwem na raz. Dziwię się, że ani ja, ani moi sąsiedzi nie zrobili im zdjęć.

mówi Michał Ż., mieszkaniec Duczek.

Duczki.pl ustaliły, że to nie pierwsza tego typu sytuacja. Jak do tej pory pracę kanalizacyjne przynoszą więcej szkód i nerw niż to warte. Poprzebijane opony od kamieni, pozrywane zawieszenia w autach czy zdewastowane ogrodzenia, chodniki to tylko nieliczne straty od początku “remontu dróg”.

A co na to władzę? Milczą!
Duczki.pl przerywają milczenie zachęcając tym samej to obejrzenia filmu, ale jest to i tak kropla w morzu uchybień prac kanalizacyjnych firmy STD.

Jedna odpowiedź na “Skandaliczny film”

  1. ZooHa na duczki.pl napisał:

    piątek, 5 Czerwiec o godz. 18:06

    *świadkiem, jeśli już…