Szczepienia psów

poniedziałek, Styczeń 24, 2011 14:29
Dodane w kategorii Aktualności

wscieklizna1Obowiązkowe szczepienia psów przeciwko wściekliźnie odbędą się w najbliższą sobotę, 29 stycznia 2011 w Duczkach, u Pana Sołtysa Dariusza Melchera przy ulicy Szosa Jadowska vis-à-vis Szkoły w Duczkach. Koszt 20 zł.

4 odpowiedzi na “Szczepienia psów”

 1. ewaw na duczki.pl napisał:

  czwartek, 27 Styczeń o godz. 14:49

  Dlaczego moje dwa komentarze o tym, że napisałam, że “vis a vis” było napisane jako “visa vie” zostały usunięte? O proszę jaka cenzura? Żadnych przekleństw ani nic niemiłego, tylko wskazujące podstawowe błędy w pisowni zostały skasowane. Już nie można zwrócić uwagi.

 2. ewaw na duczki.pl napisał:

  czwartek, 27 Styczeń o godz. 14:50

  Przecież każdy prosty człowiek może się pomylić.

 3. Wojciech Plichta na duczki.pl napisał:

  piątek, 28 Styczeń o godz. 23:16

  Droga “ewaw”. Poprzednie komentarze dotyczyły uwagi zastosowania wersji anglistycznej. Obecna forma zaczerpnięta jest z języka łacińskiego. Obie są akceptowane:) Skoro “błąd” został zedytowany nie widzialiśmy najmniejszego sensu publikować w/w komentarza odnośnie dręczącej Cie pisowni:)

 4. ewaw na duczki.pl napisał:

  wtorek, 1 Luty o godz. 14:04

  Coś takiego jak visa vie nie istnieje. Nie ma tego w żadnym słowniku. Nigdzie. Vis-a-vis się nie odmienia w innych językach. Wg tego myślenia carpe diem też się odmienia w innych językach i w anglojęzycznej wersji będzie carp ediem? Nie odmienia się zapożyczeń.
  Kolejna uwaga nie ma wersji anglistycznej jest ewentualnie anglojęzyczna.