Szczypiorniści w Duczkach (zdjęcia i wideo)

wtorek, Styczeń 18, 2011 20:13
Dodane w kategorii Aktualności

SDC11133

18 stycznia 2011 roku w Zespole Szkół w Duczkach zorganizowano gminne zawody w piłce ręcznej chłopców klas gimnazjalnych. Turniej zorganizowany był przez Szkolny Związek Sportowy.

W sportowej imprezie wzięło udział siedem szkół, między innymi z Wołomina, Klembowa, Czarnej czy Duczek. Hala była wypełniona po brzegi, gdzie młodzież dzielnie kibicowała swoim faworytom i reprezentantom.

Jak przystało na porządny turniej emocji nie brakowało do ostatnich sekund… I to dosłownie. W finale gdzie zmierzyło się Gimnazjum nr 5 i Gimnazjum z Duczek lepsi okazali się Ci pierwsi, którzy w ostatnich setnych sekundy zdobyli bramkę co dało im pierwsze miejsce na szczeblu gminnym. Zwycięscy w nagrodę wyjadą na zawody powiatowe, gdzie powalczą o miano tego najlepszego z najlepszych, w Powiecie Wołomińskim. Statuetkę dla najlepszego gimnazjum oraz medale za pierwsze trzy miejsca ufundował Radny Wojciech Plichta.

Wszystkim młodym szczypiornistom gratulujemy i życzymy sportowego powodzenia. Zdjęcia oraz krótka relacja wideo z zawodów dostępne są na www.Duczki.pl.

KD

2 odpowiedzi na “Szczypiorniści w Duczkach (zdjęcia i wideo)”

  1. Jp na 100 na duczki.pl napisał:

    niedziela, 23 Styczeń o godz. 0:12

    Fajny turniej, ale zielu najlepszy :D

  2. biezny na duczki.pl napisał:

    niedziela, 23 Styczeń o godz. 20:29

    mam koszulkę i spodenki w domu HAHA!