Rafał Pazio Wicestarostą Powiatu Wołomińskiego

wtorek, Grudzień 21, 2010 0:54
Dodane w kategorii Aktualności
Komentarze są wyłączone

pazio rafal_1

Jak donosi Życie Powiatu Wołomińskiego w wydaniu internetowym od 27 grudnia 2010 roku Pan Rafał Pazio (Wspólnota Samorządowa – dotychczasowy wydawca i redaktor naczelny dwutygodnika “fakty.wwl”) będzie wicestarostą Powiatu Wołomińskiego.

Jest mi tym milej zakomunikować Państwu tą informację, gdyż z Panem Rafałem Pazio znamy się nie od dziś. Nasza współpraca przebiega wzorowo już od kilku ładnych paru lat. Jest jednym z ludzi, którzy namawiali mnie do wzięcia udziału w tegorocznych wyborach. Nie raz pomagał portalowi Duczki.pl. Jest człowiekiem szalenie prawym, szlachetnym, mającym dobre i gorące serce. Zawsze służy pomocną dłonią- zdecydowanie zasłużył na to wyróżnienie!

W gminie Wołomin od kilku dni wiceburmistrzem jest już Grzegorz Mickiewicz (PiS). Tą kandydaturę zapowiadał Ryszard Madziar (PiS) podczas swojej konwencji wyborczej przed II turą wyborów na burmistrza). Według niepotwierdzonych informacji wynika, że po Nowym Roku w Wołominie może dojść również do zmiany wiceburmistrza Radosława Wasilewskiego (PiS) i jego miejsce zajmie wówczas prawdopodobnie przedstawiciel Wspólnoty Samorządowej.

Wśród nazwisk jakie padają przy tej okazji mówi się, o dwóch osobach. Pada nazwisko Konrada Rytla  i Dominika Kozaczki (WS), co byłoby dopełnieniem umowy koalicyjnej zawartej pomiędzy PiS, a Wspólnotą Samorządową tuż po listopadowych wyborach samorządowych. Jednak są to informacje niepotwierdzone.

www.WojciechPlichta.com