Niezwykła licytacja. Spełnij marzenie – zagraj w Legii !

wtorek, Wrzesień 28, 2010 22:35
Dodane w kategorii Aktualności
Komentarze są wyłączone

125135918510 października na stadionie Legii zostanie rozegrany mecz charytatywny Legia Warszawa – ADO Den Haag. Wydaje się to nieprawdopodobne, ale każdy kibic ma szansę zagrać tego dnia w barwach zespołu z Łazienkowskiej 3!  We wtorek 28 września ruszyła licytacja możliwości udziału w tym wyjątkowym meczu.
Aukcja potrwa do piątku 8 października. Zwycięzca licytacji wybiegnie dwa dni później na murawę Nowego Stadionu Legii i przez pięć minut będzie grał w drużynie Macieja Skorży!
- Kibice ze Stowarzyszenia, którzy są współorganizatorami meczu rzucili na jednym ze spotkań taki – trzeba przyznać oryginalny i niecodzienny – pomysł. Bardzo nam się spodobał. Jedynym problemem wydawało się przekonanie trenera. Zgodził się bez wahania – mówi rzecznik prasowy Legii, Michał Kocięba.
- Mimo, że mecz ma charakter historyczny i prestiżowy, zarówno dla kibiców Legii, jak Den Haag, przede wszystkim ma charakter charytatywny – mówi Michał Wójcik, rzecznik Stowarzyszenia Kibiców Legii Warszawa. – Pamiętajmy, że celem tego meczu jest nie tylko wyśmienita zabawa, o co zadbają sami kibice, ale również zebranie jak największej kwoty na rzecz naszego chorego kolegi. Zagrać w ukochanej drużynie, to chyba marzenie każdego bez wyjątku fana Legii. Do tej pory było to marzenie, które nie miało szansy się spełnić. Mam nadzieję, że walka o możliwość występu u boku naszych piłkarzy będzie bardzo ostra i uda nam się zebrać w ten sposób znaczącą kwotę. Gorąco namawiam do udziału w licytacji – zachęca Wójcik.
Pieniądze z aukcji, podobnie jak cały dochód z meczu zostaną przekazane na pomoc choremu Kibicowi Wojtkowi „Legii”.
Aukcja odbywa się za pośrednictwem serwisu Allegro.pl

Wojciech Plichta