KONSULTACJE SPOŁECZNE W SPRAWIE PROJEKTU PROGRAMU WSPÓŁPRACY POWIATU WOŁOMIŃSKIEGO Z ORGANIZACJAMI POZARZĄDOWYMI NA LATA 2011 – 2012

poniedziałek, Wrzesień 6, 2010 22:39
Dodane w kategorii Aktualności
Komentarze są wyłączone

Starosta Wołomiński zaprasza mieszkańców Powiatu Wołomińskiego, w tym przedstawicieli organizacji pozarządowych działających na terenie Powiatu, na spotkanie konsultacyjne, którego celem będzie m. in. omówienie propozycji oraz uwag wniesionych do projektu „Programu współpracy Powiatu Wołomińskiego z organizacjami pozarządowymi… na lata 2011 – 2012” oraz projektu „Karty współpracy Powiatu Wołomińskiego z organizacjami pozarządowymi”.

Spotkanie odbędzie się w dniu 23 września 2010 r. o godz. 16.30(czwartek) na sali konferencyjnej w budynku Starostwa Powiatowego w Wołominie przy ul. Prądzyńskiego 1 (II piętro).

W spotkaniu udział wezmą przedstawiciele Zarządu Powiatu Wołomińskiego oraz członkowie Zespołu doradczego i inicjatywnego ds. współpracy z organizacjami pozarządowymi.

Poddane konsultacjom projekt Programu współpracy / projekt Karty współpracy zamieszczono na stronie www.powiat-wolominski.pl
w zakładce Poradnik NGO oraz Wydarzenia NGO.