EUROPEJSKIE DNI DZIEDZICTWA 2010-temat tegorocznych EDD „od pomysłu do przemysłu”.

czwartek, Wrzesień 2, 2010 16:38
Dodane w kategorii Aktualności
Komentarze są wyłączone

indeksW imieniu własnym, organizatora i koordynatora obchodów w Wołominie – osiemnastych już w Polsce – Europejskich Dni Dziedzictwa, zapraszam na przygotowywane przez nas wydarzenie kulturalne EDD w formie festynu „od pomysłu do przemysłu” , które odbędzie się w Wołominie
Plac 3 Maja, dnia 12 września 2010r. w godz. 14.00 – 22.00

Podczas imprezy przewidujemy prezentację lokalnych firm produkcyjnych, zakładów rzemieślniczych itp. poprzez swoje wyroby i osiągnięcia w różnorodnej formie (stoiska, degustacje, wystawy, sprzedaż promocyjną).

MDK przygotowuje również w tym dniu atrakcyjny program widowiskowo rozrywkowy m.in. występ zespołu „Czerwony Tulipan”.

Jednocześnie zwracam się z prośbą o przyjęcie propozycji współpracy i udziału we wspólnym przedsięwzięciu społeczno – kulturalnym promującym aktywność zawodową mieszkańców poprzez ukazanie przedsiębiorczości, prezentację ginących zawodów oraz zapomnianych już tradycji, świąt i obrzędów związanych z działalnością produkcyjną.

Mamy nadzieję, że promocja Waszej działalności w naszym mieście stanie się inspiracją do aktywności w społecznych przemianach przy refleksyjnym poszerzaniu wiedzy historycznej, która wniosła nową myśl w odbudowę i unowocześnienie Polski.

Bardzo prosimy o pilny kontakt:
Miejski Dom Kultury w Wołominie
tel. (22)787-45-13
kom. +48 600 88 20 30
urszula.urbaniak@mdkwolomin.pl
dyrektor@mdkwolomin.pl
w celu omówienia szczegółów Waszego uczestnictwa.

Z serdecznym zaproszeniem do udziału