Rusza Powiatowa EXTRALIGA Firm!

niedziela, Sierpień 22, 2010 23:39
Dodane w kategorii Aktualności
Komentarze są wyłączone

Rusza Powiatowa EXTRALIGA Firm!
Już 5 września 2010 roku, na płycie boiska ze sztuczną murawą, przy Zespole Szkół Ekonomicznych ruszy Powiatowa Extraliga Firm. Rozgrywki organizuje agencja businesSport zajmująca się między innym potrzebami ludzi chcących korzystać z nowoczesnej oferty usług marketingu sportowego, finansowania w sporcie i organizacji imprez piłkarskich oraz ubezpieczeń sportowych.

Powiatowa Extraliga Firm to wspaniała okazja do nawiązywania nowych znajomości i kontaktów biznesowych. Ponadto jest to okazja do integracji i motywacji pracowników do efektywniejszej pracy poprzez pryzmat sportu. Wiadomo nie od dziś, że to właśnie sport scala ze sobą rozmaite formy aktywności fizycznej i umysłowej, podejmowane dla przyjemności lub współzawodnictwa.

przerobionePDLzielonka (148)

W ubiegłym sezonie wiosna 2010 w rozgrywkach wzięło udział 15 zespołów. Na koniec sezonu został zorganizowany Charytatywny Turniej o Puchar Sołtysa Duczek. Przed nami nowy sezon, podzielony nie tylko na dwie ligi A i B, lecz również na dwie rundy: jesienną 2010 i wiosenną 2011. To dobra wiadomość dla zwolenników systemu panującego np. w Extraklasie, gdzie wiosną gra się mecze rewanżowe. Organizatorzy Extraligi nadal czekają na zgłoszenia drużyn. To na pewno dobra wiadomość dla osób, firm i instytucji chcących spróbować swoich sił na boisku.

Agencja businesSport jest w trakcie rozmów z nowymi partnerami, patronatami. Wszystko po to by jeszcze bardziej urozmaicić i uatrakcyjnić co niedzielne widowisko. W środku tygodnia na oficjalnej stronie rozgrywek www.extraliga.com.pl z pewnością nie zabraknie informacji, statystyk i podsumowań. Ponadto znajdą Państwo galerię zdjęć oraz w zakładce ExtraligaTV skróty z każdego spotkania, konkursy z nagrodami i wywiady z przyjaciółmi Powiatowej Extraligi Firm. Niebawem również termin i miejsce spotkania organizacyjnego z przedstawicielami obecnych i przyszłych drużyn. Już teraz zaproszenie na inaugurację przyjęła telewizja TVP Warszawa.
facebook logo
Organizatorzy zapraszają również do interaktywnego konkursu. Co należy zrobić? Reguła jest prosta. Każdy kto od dnia dzisiejszego do 3 września zostanie fanem Extraligi na najpopularniejszym międzynarodowym serwisie społecznościowym Facebook weźmie udział w losowaniu.

Oto aktualny podział drużyn na dwie ligi A i B:
LIGA A:
1. AS Doradztwo Finansowe
2. businesSport
3. Cafe Rondo
4. Centrum Medyczne Pro- Med
5. Fire Team
6. KPP
7. Multi- Medica Zielonka
8. Oknoplast Kraków
9. SKOK Wołomin
10. RamZet Duczki

LIGA B:
1. AS Doradztwo Finansowe B
2. Fakty.wwl
3. Fashion Sport
4. Glop.pl
5. MM Meble Biurowe
6. Os. Kobyłkowska
7. PO Powiat Wołomiśki
8. Saks- Pol
9. (rezerwacja Pan Mateusz Zieliński)

UWAGA! Są jeszcze wolne miejsca!
Kontakt z organizatorami:
504 238 026 i 796 755 240.