Zapowiedź meczu Dolcan Ząbki vs Flota Świnoujście

piątek, Sierpień 20, 2010 20:17
Dodane w kategorii Aktualności
Komentarze są wyłączone

dolcan flotaJuż w najbliższą sobotę tj.21 sierpnia Dolcan Ząbki, na własnym terenie podejmować będzie Flotę Świnoujście w ramach rozgrywek I ligi piłkarskiej. Drużyna prowadzona przez Dariusza Kubickiego w obecnym sezonie zawodzi, zdobyła zaledwie jeden punkt w dotychczasowych  trzech spotkaniach. Wszyscy fani martwią się, by nie powróciła słaba forma Dolcanu z końcówki poprzedniego sezonu- tym samym mają  oni głęboką nadzieję, że w tym spotkaniu fatalna passa zostanie wkońcu przerwana, a ząbkowanie tym razem zdobędą komplet punktów.
Czego brakowało ząbkowskiej drużynie w poprzednich meczach? Na pewno skuteczności, zarówno w spotkaniu z GKS Katowice, jak i KSZO Ostrowiec  Świętokrzyski.  Sytuacji do zdobycia bramek nie brakowało, zobaczymy jak będzie w najbliższym, sobotnim spotkaniu.
Flota przyjedzie do Ząbek podbudowana emocjonalnie zwycięstwem w derbach Pomorza 1 do 0 z Pogonią Szczecin.
Przypomnijmy! Początek spotkania w sobotę, 21 sierpnia o godzinie 17:00. Każda osoba przy zakupie biletu musi podać imię, nazwisko oraz numer PESEL! W „wejściówki” lepiej zaopatrzyć się przed meczem. Kasy biletowe otwarte będą od godziny 14:00. Jako Kobic proszę wszystkich o pojawienie się w sektorze za bramką i włączenie się do dopingu Naszej drużyny.

REMI