Wygraj bilet na mecz Dolcan Ząbki – ŁKS Łódź

czwartek, Sierpień 5, 2010 22:48
Dodane w kategorii Aktualności

dolcanzabkiJuż w najbliższą niedzielę Dolcan zainauguruje rozgrywki ligowe na własnym stadionie. Przeciwnikiem drużyny trenera Dariusza Kubickiego będzie ŁKS Łódź. W konkursie portalu Sportowefakty.pl są do wygrania są dwa bilety na to spotkanie! Co zrobić by je wygrać?

Zasady zabawy są bardzo proste. Wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytanie i poprawną odpowiedź wysłać SMS-em na wskazany numer.  Pytanie konkursowe: Kto był autorem jedynej bramki dla Dolcanu w 1. kolejce I ligi w meczu z GKS-em Katowice?

SMS z poprawną odpowiedzią o treści: SFAKTY DOLCAN Twoja_Odpowiedź Twoje_Imię_Nazwisko Twój_e-mail (np. SFAKTY DOLCAN Samuel Eto’o abc@abc.pl

Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć ) należy wysłać na numer 7101.  Koszt SMS-a to 1 zł + VAT.  Konkurs trwa do piątku (06.08) do godz. 22.00.

Wyniki losowania dwóch wejściówek podamy dzień później w godzinach rannych, a zwycięzcy otrzymają e-maila z informacją o sposobie odbioru biletów. Z jednego numeru telefonu można wysłać dowolną ilość SMS-ów. Każdy SMS z poprawną odpowiedzią zwiększa Twoją szansę na wygraną! Zapraszamy do zabawy!  Za przekazanie biletów na konkurs dziękujemy klubowi Dolcan Ząbki.

Zarząd SSA “DOLCAN-SPORT” informuje , że w siedzibie klubu  od 05.08.2010 r prowadzimy przedsprzedaż biletów oraz karnetów na rundę jesienną.

Cena Karnetu: 70,00 PLN (na rundę jesienną)
Ceny biletów: Normalny 10,00 PLN
Ulgowy      6,00 PLN

Jednocześnie informujemy , że w związku z wprowadzonym przez PZPN obowiązkiem identyfikacji kibiców przebywających na stadionie na każdym bilecie zobowiązani jesteśmy umieścić imię i nazwisko oraz PESEL kibica.
Powyższa procedura spowolni prace osób zajmujących się sprzedażą biletów i w związku z tym w dniu meczu prosimy o wcześniejsze przybycie do kas klubu celem zakupu biletów .
Kasy czynne od godz. 14.00

Źródło: dolcanzabki.com

2 odpowiedzi na “Wygraj bilet na mecz Dolcan Ząbki – ŁKS Łódź”

  1. Remi na duczki.pl napisał:

    niedziela, 8 Sierpień o godz. 22:01

    Można jakiś kontakt np. GG z Wojtkiem Plichtą lub innym adminem duczki.pl

  2. Wojciech Plichta na duczki.pl napisał:

    poniedziałek, 9 Sierpień o godz. 20:10