Podsumowanie naszych działań w 2008 roku

sobota, Grudzień 27, 2008 9:26
Dodane w kategorii Aktualności
Komentarze są wyłączone

Portal Duczki.pl zobowiązany jest przedstawić krótki raport dotychczasowych prac na rok 2008. Oficjalne otwarcie strony odbyło się 1 czerwca tego roku. Pierwszym przedsięwzięciem było zorganizowanie pierwszej edycji turnieju multimedialnego „Fifa 2008 Duczki.pl Cup”. Trwał on jeden weekend. Do wzięcia udziału w zawodach zgłosiło się ponad pięćdziesięciu zawodników, licznie reprezentujących Zespół Szkół w Duczkach. Uhonorowanie i podziękowanie za udział oraz współpracę miało swój finał podczas podczas ostatniego dnia zawodów i zakończenia roku klas gimnazjalnych oraz podstawowych. Turniej zauważyła również powiatowa prasa i inne portale internetowe. Udało Nam się zorganizować cenne nagrody.

Druga edycja turnieju „Duczki.pl Cup 2” cieszyła się równym zainteresowaniem co jej poprzedniczka. Tu również gorące podziękowania i dowody uznania należą się dyrekcji i pedagogom z Zespołu Szkół w Duczkach. Wszelkie zdjęcia z Naszych przedsięwzięć można obejrzeć w galerii na Naszej stronie.

Duczki.pl zorganizowało również turniej koszykówki „Street basket”. Pomimo nie sprzyjającej aury, zawody odbyły się. Zmieniając jedynie miejsce rozgrywek na halę sportową, a nie jak to było ustalone wcześniej na boisku szkolnym.

Portal Duczki.pl oprócz imprez na terenie ZS zorganizował akcje „Street art” oraz bardzo aktywnie włączył się w dyskusje na temat nowego planu rozwoju wsi dla Duczek. Tu również nie zapomniano o współpracy ze szkołą, młodzieży, infrastrukturze, problemach unijnej edukacji i osobach starszych. Staramy się jako duczkowska strona internetowa, by Nasza miejscowość była dostrzegana i walczymy o to, by żyło Nam się lepiej i wygodniej.

Pod koniec października br. zorganizowaliśmy dwa spotkania, mające na celu stworzyć sztab, a dokładnie grupę liczącą czterdziestu wolontariuszy by razem 11 stycznia 2009 roku wesprzeć XVII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Najprawdopodobniej w przyszłym roku dostaniemy zgodę od Fundacji na zorganizowanie imprezy masowej. Tu również liczymy na współprace z dyrekcją Zespołu Szkół w Duczkach i samymi mieszkańcami.

Z Naszej strony pozostaje Nam podziękować za dotychczasową współpracę i liczyć na
jeszcze lepszą. Pomimo młodego wieku administratorów, nie spotkaliśmy się jeszcze z nie poważnym traktowaniem Naszej strony, działań i planów.
Oby kolejny rok przyniósł nowe pomysły i dobrze (bez przeszkód) wprowadził je w życie.

Wszystkiego najlepszego w NOWYM 2009 ROKU.
Duczki.pl (Rafał Klukiewicz, Wojciech Plichta, Łukasz Tkaczyk i przyjaciele)

Tagi: