Mecz otwarcia na Legii

środa, Lipiec 21, 2010 23:45
Dodane w kategorii Aktualności
Komentarze są wyłączone

a28d8412c6d5cfc188c9d1ce273c5ad2Z okazji otwarcia nowego stadionu Legii Warszawa serdecznie zapraszamy na mecz towarzyski pomiędzy Arsenalem Londyn a Legią Warszawa. Mecz zostanie rozegrany w dniu 7 sierpnia 2010 roku, o godzinie 17:00. Każda osoba, która do dnia 31 lipca 2010 roku zakupi karnet posiada przywilej przyjścia na mecz otwarcia w ramach zakupionego karnetu. Sprzedaż otwarta biletów rozpocznie się dnia 1 sierpnia i potrwa do 7 sierpnia 2010. Cena biletu odpowiadać będzie biletowi I kategorii na wybranym przez kibica sektorze. Wszystkie osoby, które zakupiły bilet na mecz otwarcia muszą posiadać kartę kibica, niezbędny dokument identyfikacyjny, zgodnie z wymogami ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych z dnia 20 marca 2009 roku. Kartę Kibica można wyrabiać w 10 punktach w Warszawie na stałych i mobilnych wyspach Legii  oraz w klubie na Łazienkowskiej 3. Dzięki spersonalizowanej Karcie Kibica łatwo wejdziesz na stadion, kupisz bilet, sprawdzisz swoje miejsce oraz zgromadzone na karcie środki, możesz dokonać transakcji bezgotówkowej na stadionie, dostaniesz informacje o rabatach i promocjach.

Ogromna reklama promująca Legię i zapraszająca kibiców na wielkie otwarcie nowego stadionu zawisła w centrum Warszawy. Wielkoformatowa siatka, której powierzchnia wynosi aż 519 m2 znajduje się u zbiegu Al. Jerozolimskich i ul. Marszałkowskiej. Na reklamie znalazły się dynamiczne sylwetki piłkarzy oraz trenerzy Legii i Arsenalu Londyn, z którym zespół Macieja Skorży zmierzy się 7 sierpnia.
- Zgodnie z naszymi zapowiedziami, wchodzimy w drugi etap kampanii promującej „nową” Legię. Wcześniej budowaliśmy markę samego stadionu, teraz przyszedł czas na drużynę i emocje sportowe. Na lipiec i sierpień planujemy jeszcze kilka niespodzianek dla kibiców – zapowiada dyrektor marketingu i komunikacji Legii Danuta Kowalska.

Źródło: legia.com