Licytacje WOŚP na rzecz akcji STOP POWODZIOM

piątek, Lipiec 9, 2010 16:38
Dodane w kategorii Aktualności
Komentarze są wyłączone

wospblueKonstytucja RP z podpisami kontrkandydatów walczących o urząd prezydenta w tegorocznych wyborach, atlas ilustrujący polską przyrodę z podpisami najważniejszych polityków i broszka – tulipan Maria Kaczyńska. Te przedmioty już od kilku dni są licytowane w serwisie Allegro. Pieniądze zebrane w ten sposób zostaną przekazane na zakup sprzętu ratowniczego dla zawodowych i ochotniczych jednostek straży pożarnej.

Serdecznie zapraszamy Was do licytacji! Aukcje trwają jeszcze 5 dni!

Konstytucja RP od Bronisława Komorowskiego
Bronisław Komorowski przekazał nam Konstytucję RP w czasie swojej ostatniej debaty z kontrkandydatem na urząd prezydenta – Jarosławem Kaczyńskim. Obaj panowie złożyli swój podpis pod wspólnym hasłem „Zgoda buduje, bo Polska jest najważniejsza”.

Album „Przyroda Polski” od Jarosława Kaczyńskiego
Album ten jest bardzo wyjątkowy nie tylko ze względu na zawarte w nim zdjęcia, ale również z powodu imponującej kolekcji podpisów, które zebrane zostały na pierwszej stronie. Najcenniejszy z nich, bo już niemożliwy do zdobycia, to podpis tragicznie zmarłego Prezydenta Polski Lecha Kaczyńskiego, kolejne podpisy należą do Waldemara Pawlaka, Grzegorza Napieralskiego, Bronisława Komorowskiego, Donalda Tuska i oczywiście Jarosława Kaczyńskiego.

Broszka – tulipan Maria Kaczyńska od Marty Kaczyńskiej
Dzięki uprzejmości Marty Kaczyńskiej otrzymaliśmy broszkę, symbol tulipana Maria Kaczyńska, nazwanego tak na cześć Pierwszej Damy. Do broszki załączony jest bilecik od ofiarodawczyni, na którym widnieje napis “Przekazuję broszkę – tulipan mojej mamy Marii Kaczyńskiej na aukcję na rzecz wszystkich, którzy ucierpieli w tragicznej powodzi – Marta Kaczyńska”. Broszka wykonana jest z emaliowanego metalu.

(mar)